جستجو در سایت

طراحی وب سایت با رعایت اصول موتورهای جستجو و بهترین آنالیز از کلمات کلیدی و رقبای تجاری شما تاثیر بسزایی در شناساندن نام تجاری، محصولات و خدمات شما دارد. طراحی سایت کارامد، می تواند تجارتی کوچک را بزرگ جلوه داده و نظر مشتری را جلب نموده و در نهایت وی را به خرید از شما ترغیب نماید. از مهمترین خدمات وب کیانت طراحی سایت با توجه به نیاز کاربران است. طراحان سایت کیانت علاوه بر داشتن دانش و تجربه کافی در زمینه طراحی سایت، از ذوق و سلیقه هنری خود در طراحی گرافیکی وب سایت ها استفاده بسزایی می کنند.

با وجود تجربه موفق نمونه سایت های طراحی شده توسط کیانت، تیم طراحی سایت کیانت، همواره مشاور و پشتیبان مطمئن و معتمدی برای کاربران خود بوده و با ارائه موثرترین ایده ها جوابگوی نیاز های شما خواهد بود.

طراحی سایت یک کار پروژه ای محسوب می شود و بر اساس خواسته های کارفرما صورت می پذیرد به طور کلی نمی توان تعرفه ثابت برای آن در نظر گرفت. در برخی حالات خاص که وب سایت به صورت بسته ای آماده شده از قبل ارائه می گردد، برخی شرکت ها تعرفه مشخصی را برای این کار مشخص می کنند. با توجه به اینکه بسته های آماده لزوما نیازهای مشتریان را برآورده نمی کنند به همین دلیل پیشنهاد می کنیم قبل از هر اقدامی خواسته های خود را مشخص کنید و به صورت مکتوب درآورید و سپس با مشاورین ما مشورت کنید. روش طراحی سایت گروه کیانت به این صورت است که در مرحله اول نیازسنجی انجام می شود و بر اساس آن نیازهای کارفرما مشخص می گردد. سپس بر اساس نیازهای بدست آمده هزینه طراحی سایت به کارفرما اطلاع داده می شود.

برخی نکاتی که در تعرفه طراحی سایت گروه کیانت وجود دارند عبارتند از:

– طراحی قالبی اختصاصی و کاملا داینامیک.(طراحی توسط گرافیست)

– طراحی قالب کاملا div base که در موتورهای جستجو به رتبه بالاتری ارتقاء می یابد.

– طراحی و برنامه نویسی کل سایت که توسط یک پنل مدیریتی کنترل می شود.

– ثبت سایتها در موتورهای جستجو و طراحی سایت به صورت SEO Freinldly بصورت رایگان خواهد بود.

– مشاوره و راهنمایی در انتخاب نوع فضای میزبانی و دامنه مورد نظر درخواست کننده

– استفاده از بهترین و قدرتمند ترین سرورهای میزبانی وب در داخل و خارج از ایران

جهت سفارش اولیه می توانید از طریق همین فرم شروع نمایید :

  1. (الزامی)
  2. (الزامی)
  3. (الزامی)
  4. مشخصات مشتری
  5. (الزامی)
  6. (الزامی)
  7. (الزامی)
  8. Captcha
 

support
پشتیبانی کیانت
02333629335
تیکت پشتیبانی
Please Wait
Please Wait