جستجو در سایت

در اختیار داشتن سرعت همان چیزی است که همیشه در پی آن هستیم. فن‌آوری ADSL پاسخی است به آنها که به سرعت احتیاج دارند تا با استفاده از آن زودتر به هدف برسند. ADSL تکنولوژی جدیدی است که بر بستر کابل تلفن قدیمی و آشنای خودمان عمل می‌کند.
استفاده از فناوری ADSL که برای برقراری ارتباط پرسرعت و بدون قطعی با اینترنت، طراحی و در اختیار کابران قرار گرفته است، می‌تواند به خوبی سهولت دسترسی مداوم به اینترنت را برای کاربران با سرعت قابل ملاحظه‌ای فراهم سازد.
با بهره‌گیری از فناوری (ADSL (Asymmetric Digital Subscriber Line کاربران قادر خواهند بود تنها با استفاده از یک خط تلفن، کامپیوتر و مودم ADSL بدون مشغول کردن خط تلفن، به صورت دایم و با سرعتی بالا به اینترنت متصل شوند. به عبارت دیگر، با استفاده از این فناوری، امکان استفاده‌ی دو منظوره از یک خط تلفن فراهم می‌گردد تا ضمن استفاده از خط تلفن برای مکالمه‌های تلفنی، از آن برای برقراری ارتباط پرسرعت و بدون قطعی با اینترنت و بدون هزینه‌ی پالس تلفن بهره جست.

شرکت کیان پردازش بر اساس مجوز شماره ۶۰۸۲۲/۱۰۲ سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و با اخذ نمایندگی رسمی از  شرکت عصر انتقال داده ها (دارای پروانه PAP به شماره ۹۰۰/۳۶۷۰۷) در مردادماه سال ۱۳۸۹ ارائه سرویس اینترنت پرسرعت (+ADSL2) را در استان سمنان آغاز نمود.

تعرفه سرویس اینترنت ADSL

سامانه امور مشترکین ADSL

صورتحساب کاربران ADSL

 

support
پشتیبانی کیانت
02333629335
تیکت پشتیبانی
Please Wait
Please Wait