جستجو در سایت

طبق آخرین بولتن اقتصادی شرکت شاپرک (نهاد ناظر شرکتهای ارائه دهنده خدمات پرداخت) مربوط به خردادماه سالجاری شرکت آسان پرداخت (آپ) موفق گردید بالاترین شاخص اثربخشی دستگاه کارتخوان فروشگاهی را در استان سمنان کسب نماید. گفتنی است بر اساس این گزارش، شرکت آسان پرداخت(آپ) با داشتن ۱۰.۸۵ درصد دستگاههای کارتخوان استان موفق به جذب ۱۶.۷۴ درصد تراکنشها گردیده و بر همین اساس با شاخص ۱.۵۴ دارای بالاترین شاخص تاثیر گذاری و بالاترین سرانه تراکنشی در بین شرکتهای ارایه دهنده خدمات پرداخت در استان سمنان می باشد.
مهندس محمود حیدریه ، مدیرعامل شرکت کیان پردازش سنگسر (کیانت) که نمایندگی آسان پرداخت را در استان سمنان به عهده دارد دلیل استقبال پذیرندگان از دستگاههای کارتخوان این شرکت را سرعت بالای انجام تراکنش، انواع امکانات نرم افزاری، پشتیبانی حرفه ای، قابلیت اتصال به نرم افزارهای حسابداری و خدمات تشویقی نظیر مودم و اینترنت رایگان، بیمه تکمیلی، تخفیف بیمه خودرو، تخفیف مناسب خرید شارژ تلفن همراه، اهدای جوایز و قرعه کشیهای مختلف و… نام برد.
ضمنا ایشان با توجه به سرعت و کیفیت بالای درگاه اینترنتی آسان پرداخت عنوان کرد این شرکت در نظر دارد نسبت به توسعه استفاده از این امکان در بین فروشگاههای اینترنتی استان اقدام نماید.

دیدگاهی بنویسید
*

support
پشتیبانی کیانت
02333629335
تیکت پشتیبانی
Please Wait
Please Wait